לוגו האתר לוגו האתר


מבחנים - הסברים ועזרה 


 

מה זה? 
מערכת המבחנים הינה מערכת המשלבת מבחני ידע בשילוב מערכת תשובות מורחבת. המערכת מאפשרת לכם לבחון את רמת הידע הקולינרי שלכם ומשמשת כבסיס להרחבת הידע ע"י תשובות מורחבות וקישורים אשר יופיעו כחלק מתוצאות המבחנים והשאלות.
 

אופן העבודה 
המערכת מתנהלת כגליון ציונים למשתמש. על מנת שהמערכת תוכל לנהל עבורכם את גליון הציונים. קרי, מעקב ציונים + מבחנים שביצעתם או לא ביצעתם וכו'. יש לבצע רישום ראשוני למערכת. הרישום הינו הליך פשוט ומהיר: הזינו שם או כינוי כלשהו (העיקר שתזכרו אותו) + סיסמה.

לאחר הרישום, הכניסה למערכת היא בעזרת השם והסיסמה הנ"ל.

עם כניסתכם, יוצג לפניכם גליון הציונים שלכם הכולל את רשימת המבחנים הקיימים במערכת, נושאי המבחנים, רמת הקושי שלהם, ציונכם ומידע נוסף.
להתחלת הבחינה, בחרו את המבחן המבוקש (ע"י לחיצה על שורת המבחן). בחירה זו תעביר אתכם למסך המבחן.
ברוב המקרים, המבחנים כוללים 8 שאלות ו- 4 תשובות אפשריות לכל שאלה. לאחר שסימנתם את התשובות המתאימות, לחצו על לחצן ה"שליחה" שבתחתית המסך. פעולה זו תעביר אתכם למסך התשובות. לחלק מהתשובות יופיעו תשובות מורחבות עם מידע נוסף ולחלקם יוצמדו קישורים רלוונטים בהם תוכלו לקבל מידע נוסף בנושא / מתכונים וכו'.

אנו מאחלים לכם גלישה מהנה במערכת.
 

מצאתם טעות? 
במידה ומצאתם טעות או אי בהירות במבחנים בשאלות או בתשובות, אנא שילחו לנו מידע על כך, ע"י לחיצה על "פנייה למנהל/ת המערכת - מבחנים" שבהמשך העמוד.

 


פנייה למנהל/ת המערכת - מבחנים
 
תאריך עידכון: 1/9/2005
 
 
   

אודות  נקודה הוספה למועדפים  נקודה הפוך לעמוד הבית  נקודה חשוב לנו לדעת  נקודה צור קשר  נקודה תנאי שימוש  

© כל הזכויות שמורות.