לוגו האתר לוגו האתר

נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
ביקורת מסעדות
 מטעמים - פורומים : ביקורת מסעדות
נושא נושא: אני מכריז בזאת על מותה של קולומבוס שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
tatan48
זקני הפורום
זקני הפורום
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 25/09/2007
מדינה: Israel

רשימת הביקורות שלי
נשלח בתאריך: 28/05/2014 בשעה 23:25 | IP רשוּם צטט את tatan48

בעבר הלא לגמרי רחוק קולומבוס הייתה אצלי מסעדה מועדפת, האווירה הססגונית, המוזיקה המצויינת, תפריט הקוקטיילים המפואר שאפשר לשתות הרבה בלי להשתכר (היו הרבה קוקטיילים עדינים) ותפריט האוכל הייחוידי שהגיש טקס-מקס (ולא רק) לפני שכל דרדק למד לבטא את המילה טורטיה.

רצינו לחגוג יום הולדת לידיד צעיר בהרצליה וידיד אחר התעקש על כשרות. הצעתי את קולומבוס למרות שבפעם האחרונה שהייתי שם לא נהניתי בלשון המעטה. חשבתי שאולי לפחות האווירה תהיה כמו בעבר.

הגענו די מאוחר, הופתעתי לראות מפות על השולחנות ולראות שרבים מהקישוטים שזכרתי במקום פשוט לא נמצאים שם יותר. המקום נראה במבט ראשון כמו אולם אירועים. מבט חטוף מתחת למפה חשף שולחנות כעורים שדמו לשולחנות בית ספר.

התברר לנו שהמסעדה פועלת במתכונת "אכול כפיי יכולתך" כשכל האוכל למעשה מוגש לשולחן בעלות 99 ש"ח לאדם לא כולל שתייה. זה נשמע כמו דיל הוגן אבל כשועל מסעדות ותיק הבנתי מייד שיש כאן נסיון למשוך סועדים ולמזער עלויות כי הרי ככה מבטיחים מינימום הזמנה של 100 ש"ח מאוכל נטו (השתייה כאמור בנפרד) ומונעים בזבוז של מזון. 

רצינו לשכר קלות את חתן יום ההולדת (בן 21) אבל מסתבר שאין תפריט קוקטיילים. הזמנו לו ויסקי עם קולה והמשכנו לכיוון האוכל.

לשולחן הגיעו פיתות וסלטים כגון חומוס, סלט חצילים, סלט סלק וסלסת מלפפונים.
הפיתות היו בשרניות וטובות, החומוס טוב, סלט הסלק טוב וסלט החצילים נראה כאילו נלקח ממזנון צבאי. הסלסה הייתה לא רעה אבל זו לא סלסה שמיועדת להגיע לשולחן כמטבל אלא ללוות מנת דג או חזה עוף (למשל). שוב, זה הרגיש כמו אולם אירועים ולא כמסעדה.

עכשיו הגיעו הראשונות - צ'וריסוס,קבבונים,כנפי עוף,שניצלונים,עוף מטוגן בבלילה, חלת בצל וצ'ילי קון קרנה. הכול בכמויות גדולות ונדיבות.
כנפי העוף הזכיר לי את הביקור האחרון שלי במקום, הן היו מחוממות ולא הוכנו באותו הרגע. לא שאפשר היה אחרת בנסיבות הנ"ל. שאר הבשרים היו טובים (אפילו טובים מאוד) גם אם לא יוצאי דופן. חלת הבצל הייתה מצוינת והזכירה נשכחות, הצ'ילי קון קרנה היה לא רע, היה חסר בו קצת רוטב עגבניות שהיו עושה אותו הרבה יותר טוב.

עכשיו הגיעו הבשרים העיקריים - אסאדו,פרגית ואנטרקוט. הבשרים לוו במרירות מוזרה שלדעתי נבעה מכך שהגריל לא היה נקי ומלא בשאריות צלייה שרופות. האסאדו היה טעים, האנטרקוט היה מדיום וול משעמם והפרגית הייתה פרגית.

המלצר הגיע,אמר שהם סוגרים קופה וביקש שנדאג לתשלום. החשבון עמד על 570 ש"ח
שמנו כרטיסים וקצת מזומן והסתבר שחסרים כ30 ש"ח (הדור הצעיר לא ממש מצטיין בחישובים). מישהי הגישה את האשראי שלה והמלצר הציע לגבות דרך האשראי גם 12% שירות. העדפתי לתת לו שטר של מאה לפריטה כי לדעתי לא הגיע לו 12% - נכון, הוא הגיש לנו את כל המנות והכול אבל לא הייתה אינטראקציה של סועד-מלצר הוא פשוט שם את האוכל על השולחן והלך והיה קורקטי ואדיב במידה ולא יותר מזה.

המלצר חזר עם 13 ש"ח - הסתבר שהוא לקח את ה30 ש"ח החסרים ואחר כך הוריד את ה12 אחוז שרצה. לא היה לי כח להתווכח. אני מניח שהייתי שם 60 ש"ח ולא לכבודי לריב עם מישהו על 8 שקלים גם אם זו חוצפה אדירה מצידו.

הקינוחים הגיעו - עוגת תפוחים ועוגת פרג. נזכרתי בצער בתפריט הקינוחים המפואר של קולומבוס. יש לא מעט ספקים של קינוחים פרווה וחלקם מצוינים. כנראה שזה עוד אחד מהמקומות שבהם קולומבוס קיצצה בהוצאות. העוגות היו לא רעות אבל סתמיות לגמרי.

בשורה התחתונה - מבחינתי קולומבוס מתה. היא הפכה לאולם אירועים בינוני פלוס 
שזה לגמרי לא הטעם שלי והיא כבר לא מקום שכיף לבוא לשם ולבלות.

מאגר הביקורות - מטעמים "על הדרך"
קולומבוס - Columbus
שדרות אבא אבן פינת אריה שנקר 2, הרצליה פיתוח
הרצליה
ישראל
טל: 09-9589880
סיווג: מסעדה , אמריקאית 
אתר הבית

בית עסק זה הינו חלק מרשת / מבנה עיסקי הכולל מספר בתי עסק.

לחץ/י כאן כדי לצפות בשאר הסניפים.

טווח מחירים
בינוני - יקר
כשרות רגילה
לצפייה בקישורי הביקורות לחצ/י כאן
חזרה לתחילת העמוד  קישור ישיר להודעה הראה tatan48's פרופיל חפש הודעות אחרות של tatan48 גרסת הדפסה

tatan48
זקני הפורום
זקני הפורום
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 25/09/2007

רשימת הביקורות שלי
נשלח בתאריך: 28/05/2014 בשעה 23:27 | IP רשוּם צטט את tatan48

סליחה תיקון טעות - המלצר הוריד 10% בלבד. עדיין הוא היה אמור לתת לי לעשות את זה וכך היה מקבל יותר טיפ...
חזרה לתחילת העמוד  קישור ישיר להודעה הראה tatan48's פרופיל חפש הודעות אחרות של tatan48 גרסת הדפסה

RotemAR
מנהלים כללים
מנהלים כללים
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 26/03/2005

רשימת הביקורות שלי
נשלח בתאריך: 30/05/2014 בשעה 17:26 | IP רשוּם צטט את RotemAR

חזרה לתחילת העמוד  קישור ישיר להודעה הראה RotemAR's פרופיל חפש הודעות אחרות של RotemAR גרסת הדפסה

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה