לוגו האתר לוגו האתר

נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
ביקורת מסעדות
 מטעמים - פורומים : ביקורת מסעדות
נושא נושא: 24 רופי שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
yamcahol
זקני הפורום
זקני הפורום
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 02/10/2005
מדינה: Israel

רשימת הביקורות שלי
נשלח בתאריך: 30/05/2006 בשעה 21:34 | IP רשוּם צטט את yamcahol

לחברתי שׂוּרֶה בֶּיילֶה היתה אתמול יומולדת. היא הודיעה לי שהיא חוגגת ב-24 רופי, והזהירה אותי שזה אוכל מאוד בסיסי. נו, שוין, אי אפשר ללכת כל הזמן למסעדות גורמה.

שמתי פעמי לרחוב שוקן בתל-אביב. טוב, אם לא יודעים שיש שם מסעדה, לא מגיעים אליה בטעות. בפתח בניין עליו כתוב 14-16 מתחילים לטפס במדרגות. כבר בשלבים הראשונים נכנסים לאווירת הודו. מיד גם שמתי לב למדפים מלאים בזוגות נעליים. זה נראה לי כמו סימן מובהק לכך שעלי להשיל נעלי מרגלי. אבל אני למדתי מקרי ברדשאו (נו, ההיא מסקס והעיר הגדולה) שאם משאירים נעליים בכניסה, הן לא יהיו שם ביציאה. אז נכון שלה היו גוצ'י (או משהו כזה) יקרות, ושלי רק כפכפים של כיופית ב-39 ₪, אבל בכל זאת העזתי והמשכתי לעלות עם כפכפי לרגלי.

הגעתי לגג, ושם, כמו בסיני או בהודו, כריות ומזרונים ועליהם פזורים אנשים. אווירת שנטי שנטי. מגניב.

הצטרפתי לחבורה. על השולחן היה מונח תפריט אחד בלבד, מגש עם ערימת כוסות וסלסלה עם סכום ומפיות. היה גם בקבוק מים מינרליים ממולא במי ברז. כשנגמר הביאו עוד. מרחוק אפשר לראות את המזנון, שעליו הרבה סירים. התיאבון התחיל.

בתפריט נטול מחירים היתה מנה עיקרית אחת בלבד – טאלי. מדובר בצלחת מחולקת – חצי אחד אורז (לבחירה לבן או מלא). חצי שני מחולק בעצמו לשלושה חלקים, בהם נמצאים שלושה תבשילים. אם הבנתי נכון, תבשיל העדשים קבוע, השאר משתנים. אתמול זה היה תבשיל תפוחי אדמה ותבשיל חומוס. כל זה מגיע עם צ'פאטי, שזה מעין פיתה עיראקית. סליחה, הודית. המלצרית הציעה שדרוג של המנה – טאלי ספיישל. אותה מנה, בתוספת של קערית עם תבשיל נוסף, גם הוא משתנה, אתמול זה היה תבשיל טופו עם קארי.

אפשר לקבל מילוי חוזר של המנה, תמורת חמישה שקלים. אבל אלוהים, למי יש מקום. אני, חזירה לא קטנה, לא הצלחתי לגמור את האורז. המנה טעימה מאוד, ונהניתי מכל רגע. התוספת של הספיישל הסתברה ככדאית, כי זה היה התבשיל הטעים ביותר.

לשתייה הבנות לקחו את הלימונענע הזרחנית, שזרחנותה באה לה מהקרח הזרחני בפנים. אני אישית לא אוהבת נענע, אבל הבנות דיווחו שטעים. שׂוּרֶה בֶּיילֶה, כלת השמחה, לקחה מיץ גויאבה "כמו בסיני". אני הסתפקתי במי הברז.

הגיעה עת ההחלטה לגבי המנות האחרונות. זה דווקא יש בשפע בתפריט (שוב, ללא מחירים). בינתיים לקחנו סיבוב תיי. הן לקחו תה צמחים, אני לקחת צ'איי. הצ'איי היה מעולה. אני לא יכולה לחזור על שמות המנות האחרונות שלקחנו, וזה היה ממש מסובך גם להזמין. אבל אני יכולה לנסות לתאר. חלק לקחו עוגה שלמטה ביסקוויטים מפוררים, ומעל בננות וקוקוס. טוב, ברור שלא יכולתי אפילו לטעום. גם בננות וגם קוקוס זה שלילי בזנטי. אני לקחתי את "הדור השלישי" של העוגה הזו (ככה כתוב בתפריט, לא המצאה שלי), במקום בננה וקוקוס, ריבת חלב ושוקולד. אוי זה היה טעים. מי שטעמה את שניהם אמרה ששלנו היה יותר מוצלח. כלת השמחה לקחה משהו אחר עם שוקולד וקוקוס, ולא הצליחה להשתלט עליו. עם המנות האחרונות לקחנו סיבוב תה נוסף.

ואז כשרצינו חשבון, באה המלצרית ושאלה מה היה לנו. כמו בסיני. כשאין מחירים בתפריט, אתה מצפה לרע מכל. מה רבה היתה הפתעתי. טאלי עולה 24 ₪, שלמרות שלמסעדה קוראים 24 רופי, זה שווה ערך לכ-240 רופי. טאלי ספיישל הוא 32 ₪. תה 5 ₪ והמנות אחרונות 8 ₪. כל הנזק יצא לי 50 ₪, ויצאתי מפוצצת ומרוצה. גם חברה טובה, גם אוירה מגניבה, גם אוכל טעים וגם הכיס היה מרוצה.

בחורף, אגב, כל זה קורה בקומה שמתחת לגג, באולם רחב ידיים, וממה שראיתי נראה אפילו עוד יותר מגניב.

*התמונה לקוחה מאתר NRG

alexit
זקני הפורום
זקני הפורום

הצטרף / הצטרפה: 23/06/2004

רשימת הביקורות שלי
נשלח בתאריך: 30/05/2006 בשעה 21:57 | IP רשוּם צטט את alexit

נראה לי שאני יודעת איפה אנחנו הולכים לאכולאחרי ביקורנו הקרוב בתל-השומר.
תודה לך על הביקורת המקסימה.

חזרה לתחילת העמוד  קישור ישיר להודעה הראה alexit's פרופיל חפש הודעות אחרות של alexit גרסת הדפסה

alex
זקני הפורום
זקני הפורום

הצטרף / הצטרפה: 25/06/2004
מדינה: Georgia

רשימת הביקורות שלי
נשלח בתאריך: 30/05/2006 בשעה 23:49 | IP רשוּם צטט את alex

ונראה לי שאני גם יודע איפה אנחנו הולכים לשתות קפה ולאכן\ול מקרונים אחרי הארוחה .

חזרה לתחילת העמוד  קישור ישיר להודעה הראה alex's פרופיל חפש הודעות אחרות של alex בקר alex's דף בית גרסת הדפסה

alexit
זקני הפורום
זקני הפורום

רשימת הביקורות שלי
נשלח בתאריך: 31/05/2006 בשעה 06:41 | IP רשוּם צטט את alexit

אה, זה פשוט.

חזרה לתחילת העמוד  קישור ישיר להודעה הראה alexit's פרופיל חפש הודעות אחרות של alexit גרסת הדפסה

SophieT
זקני הפורום
זקני הפורום
סמל אישי

רשימת הביקורות שלי
נשלח בתאריך: 31/05/2006 בשעה 09:53 | IP רשוּם צטט את SophieT

alexit כתב/ה:
אה, זה פשוט.

פשוט פשוט, רק תזכרו פעם אחת להזמין אותי גם, כאילו?

alex
זקני הפורום
זקני הפורום

מדינה: Georgia

רשימת הביקורות שלי
נשלח בתאריך: 31/05/2006 בשעה 13:03 | IP רשוּם צטט את alex

הנה . הזמנּוּ .

חזרה לתחילת העמוד  קישור ישיר להודעה הראה alex's פרופיל חפש הודעות אחרות של alex בקר alex's דף בית גרסת הדפסה

SophieT
זקני הפורום
זקני הפורום
סמל אישי

רשימת הביקורות שלי
נשלח בתאריך: 31/05/2006 בשעה 14:43 | IP רשוּם צטט את SophieT

אני מוכנה גם שתזמינו אותי ל"24 רופי", כי נראה לי שממש נחמד שם.

yamcahol
זקני הפורום
זקני הפורום
סמל אישי

רשימת הביקורות שלי
נשלח בתאריך: 31/05/2006 בשעה 14:44 | IP רשוּם צטט את yamcahol

אני מזמינה אותך ל-24 רופי. זה שווה כמו הזמנה של האלכסים? גם איתי תבואי?

SophieT
זקני הפורום
זקני הפורום
סמל אישי

רשימת הביקורות שלי
נשלח בתאריך: 31/05/2006 בשעה 14:45 | IP רשוּם צטט את SophieT

כן!!!

alexit
זקני הפורום
זקני הפורום

רשימת הביקורות שלי
נשלח בתאריך: 31/05/2006 בשעה 17:34 | IP רשוּם צטט את alexit

אני מזמינה את שתיכן.
איך אני?
אם אתן רציניות אפשר לקבוע,אבל זה יהיה בצהריים.

yaelha
מנהל/ת פורום
מנהל/ת פורום
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 26/06/2004
מדינה: Iceland

רשימת הביקורות שלי
נשלח בתאריך: 31/05/2006 בשעה 19:41 | IP רשוּם צטט את yaelha

ממש נכנסתם כולכם לאוירת האופטימיות הקוסמית של 24 רופי

בסוף תתאגדו לחיבוק גדול ותחברו צ'אקרות....

ואגב, הלימונענע הזרחנית נקראת לימונצנץ

yamcahol
זקני הפורום
זקני הפורום
סמל אישי

רשימת הביקורות שלי
נשלח בתאריך: 31/05/2006 בשעה 20:01 | IP רשוּם צטט את yamcahol

alexit כתב/ה:

אני מזמינה את שתיכן.
איך אני?
אם אתן רציניות אפשר לקבוע,אבל זה יהיה בצהריים.

פכככככככככ, צהריים, בלתי אפשרי.
מודה על ההזמנה בכל אופן.

עמוד של 2 הבא >>
  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה