לוגו האתר לוגו האתר


  הצג את כל הרשומות  עבור לחיפוש מתקדם  הצג מסך עזרה


AddThis Social Bookmark Button
בדיקת   בדיקת "גלובס": מה באמת מכילים מוצרי העוף להכנה מהירה?
החל משניצלים בצורות שונות ועד קציצות עוף - מדפי הסופר מלאים מוצרי עוף ובשר מעובדים, שהחברות משווקות כפתרון מהיר לארוחה מזינה. "גלובס" בודק מה הם מכילים, אילו אפשר לקנות בלב שקט ואילו עדיף להשאיר על המדף. 

מאת: אפרת אהרוני | תאריך: 5/11/2014
     
מחקר ענק: צריכת חלב מעלה הסיכון לשברים  מחקר ענק: צריכת חלב מעלה הסיכון לשברים
חוקרים בשבדיה שבדקו יותר ממאה אלף איש לאורך עשרים שנה מגלים כי אלה ששתו יותר חלב היו בסיכון גבוה פי 3 לשברים בעצמות ופי 2 לתמותה מוקדמת. אלה שצרכו כמות גדולה של יוגורט דווקא זכו להגנה מפני שברים. 

מאת: ד"ר איתי גל | תאריך: 30/10/2014
     
משרד הבריאות מודיע על השמדת מוצרי בשר ועופות במרכולית תל יצחק  משרד הבריאות מודיע על השמדת מוצרי בשר ועופות במרכולית תל יצחק
משרד הבריאות מודיע על השמדת מוצרי בשר ועופות במרכולית תל יצחק (קיבוץ תל יצחק). בתאריך 1.10.14 ערך הרופא הווטרינר המחוזי של לשכת הבריאות מחוז מרכז בשיתוף עם נציגי המחלקה הוטרינרית של המועצה האזורית חוף השרון ביקורת במרכולית תל יצחק (קיבוץ תל יצחק ). במהלך הביקורת נמצאו בשרים ועופות פגי תוקף וכן חלקי בשר ועופות אשר יוצרו ואוחסנו ללא רישיון ובתנאי תברואה לא נאותים. הטיפול במוצרי מזון, אחסונם ושיווקם ללא התנאים הנדרשים בחקיקה עלול להזיק לבריאות הציבור. בהוראת הרופא הווטרינר של לשכת בריאות מחוז מרכז הושמדו כ- 950 ק"ג של בשרים אלו. משרד הבריאות ימשיך לנקוט צעדי אכיפה לרבות צעדים משפטיים כנגד עסק המזון. 

מאת: הודעות דובר | תאריך: 1/10/2014
     
השמדת מוצרי בשר ועופות באטליז ועוף המושב (אילן ג'רבי) בצפת  השמדת מוצרי בשר ועופות באטליז ועוף המושב (אילן ג'רבי) בצפת
משרד הבריאות מודיע על השמדת מוצרי בשר ועופות באטליז ועוף המושב (אילן ג'רבי) בצפת. בתאריך 30.9.14 ערכו רופא הווטרינר של לשכת הבריאות מחוז צפון בשיתוף עם יחידת הפיצוח והרופא הרשותי ביקורת באטליז ועוף המושב בצפת. במהלך הביקורת נמצא בשר ממקור לא ידוע , כמו כן נמצאו עופות וחלקי בשר אשר יוצרו ואוחסנו ללא רישיון ובתנאי תברואה לא נאותים. הטיפול במוצרי מזון ,אחסונם ושיווקם ללא התנאים הנדרשים בחקיקה מהווה סכנה מידית ומוחשית לבריאות הציבור. בהוראת הרופא הווטרינר של לשכת בריאות מחוז צפון הושמדו כ-220 ק"ג של בשרים אלו. משרד הבריאות ימשיך לנקוט צעדי אכיפה לרבות צעדים משפטיים כנגד עסק המזון. 

מאת: הודעות דובר | תאריך: 1/10/2014
     
שמדת מוצרים באטליז   שמדת מוצרים באטליז "בשר אמיתי" בצפת
משרד הבריאות מודיע על השמדת מוצרי בשר , עופות ודגים באטליז "בשר אמיתי" בצפת. בתאריך 30/9/14 ערך הרופא הווטרינר של לשכת בריאות מחוז צפון בשיתוף יחידת הפיצוח ביקורת באטליז "בשר אמיתי" בצפת. במהלך הביקורת נמצאו מוצרי בשר, עופות ודגים פגי תוקף, אשר יוצרו ואוחסנו ללא רישיון ובתנאי תברואה ירודים. הטיפול במוצרי מזון, אחסונם ושיווקם ללא התנאים הנדרשים בחקיקה עלול להזיק לבריאות הציבור. בהוראת הרופא הווטרינר של לשכת בריאות מחוז צפון הושמדו כ- 512 ק"ג של בשרים אלו. משרד הבריאות ימשיך לנקוט צעדי אכיפה לרבות צעדים משפטיים כנגד עסק המזון. 

מאת: הודעות דובר | תאריך: 30/9/2014
     
בעקבות ביקורת: בוטל רישיון היצרן של חברת   בעקבות ביקורת: בוטל רישיון היצרן של חברת "מעדני הטלה"
משרד הבריאות: הרישיון בוטל עקב מציאת 30 טון בשר ודגים שפג תוקפם. בעלי "מעדני הטלה": "רודפים אחרינו. משרד הבריאות רוצה למוטט את העסק שלי". 

מאת: אילנית חיות | תאריך: 28/9/2014
     
השמדת בשר של יצרן   השמדת בשר של יצרן "הטלה והעגל", איזור תעשיה באר טוביה
בעקבות כך שיצרן "הטלה והעגל" שבאיזור תעשיה באר טוביה לא אפשר למפקחי המשרד לבצע ביקורת שגרתית, בוצעה אתמול יום שלישי ביקורת בשיתוף עם משטרת קרית מלאכי יחידת הפיצוח של משרד החקלאות וביטחון משרד הבריאות. בביקורת נמצאו כ 30 טון מוצרי בשר ודגים פגי תוקף. החלה פעילות השמדת המוצרים ולמוצרים הוצא צו תפיסה ועיכוב. משרד הבריאות ממשיך בחקירה ונקיטת אמצעים כנגד היצרן. 

מאת: הודעות דובר | תאריך: 28/9/2014
     
חיי המדף של בשר הודו יוארכו; רופא:   חיי המדף של בשר הודו יוארכו; רופא: "חיידקים עלולים לגרום שיתוק ומוות"
משרדי הבריאות והחקלאות אישרו לחלק מהמשחטות להאריך את חיי המדף של בשר הודו מארבעה ימים לשבעה ימים, אולם רשתות השיווק והציבור לא יודעו מראש. טכנולוג מזון: "סבירות גדולה שהבשר יתקלקל לפני שהתוקף יפוג". 

מאת: עדי דברת-מזריץ, אורה קורן | תאריך: 9/9/2014
     

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20-11 הבא


אודות  נקודה הוספה למועדפים  נקודה הפוך לעמוד הבית  נקודה חשוב לנו לדעת  נקודה צור קשר  נקודה תנאי שימוש  

© כל הזכויות שמורות.