לוגו האתר לוגו האתר


  הצג את כל הרשומות  עבור לחיפוש מתקדם  הצג מסך עזרה


AddThis Social Bookmark Button
בדיקת   בדיקת "גלובס": מה באמת מכילים מוצרי העוף להכנה מהירה?
החל משניצלים בצורות שונות ועד קציצות עוף - מדפי הסופר מלאים מוצרי עוף ובשר מעובדים, שהחברות משווקות כפתרון מהיר לארוחה מזינה. "גלובס" בודק מה הם מכילים, אילו אפשר לקנות בלב שקט ואילו עדיף להשאיר על המדף. 

מאת: אפרת אהרוני | תאריך: 5/11/2014
     
קפה, שמן הזית ומיץ תפוזים - יקר מבמדינות היקרות באירופה  קפה, שמן הזית ומיץ תפוזים - יקר מבמדינות היקרות באירופה
שמן הזית יקר בישראל ב–300% מבספרד, והקמח עולה כמעט כפליים מבצ'כיה. בהשוואה של 12 מוצרים לפי נתוני האיחוד האירופי ומייסופרמרקט, נמצאה ישראל היקרה ביותר באירופה בשליש מהם, וברוב האחרים דורגה בטווח העליון של המחירים. 

מאת:  דפנה מאור, רותי לוי | תאריך: 4/11/2014
     
מחקר ענק: צריכת חלב מעלה הסיכון לשברים  מחקר ענק: צריכת חלב מעלה הסיכון לשברים
חוקרים בשבדיה שבדקו יותר ממאה אלף איש לאורך עשרים שנה מגלים כי אלה ששתו יותר חלב היו בסיכון גבוה פי 3 לשברים בעצמות ופי 2 לתמותה מוקדמת. אלה שצרכו כמות גדולה של יוגורט דווקא זכו להגנה מפני שברים. 

מאת: ד"ר איתי גל | תאריך: 30/10/2014
     
חגיגת מחירים? מבצעי החג ברשתות לא חסכו לכם הרבה  חגיגת מחירים? מבצעי החג ברשתות לא חסכו לכם הרבה
ויקטורי עדיין מציעה חלק ממבצעי החג ומגה מיהרה להעלות מחירים רגע אחרי פרסום סקרי המחירים, לפני ראש השנה. מתי הזמן הכי טוב לקניות? ניתוח TheMarker ואתר מייסופרמרקט למחירי 200 המוצרים הנמכרים ביותר. 

מאת: רותי לוי | תאריך: 27/10/2014
     
משרד החקלאות מגיש: עוף בתוספת קרטל  משרד החקלאות מגיש: עוף בתוספת קרטל
אם ניתן לענפי החקלאות להתנהל בתחרות, המחירים עלולים לרדת - שומו שמים. 

מאת: מירב ארלוזורוב | תאריך: 27/10/2014
     
פנייה ליצרניות: הסחורות הוזלו - הורידו מחירים  פנייה ליצרניות: הסחורות הוזלו - הורידו מחירים
עמותת "ישראל יקרה לנו" פנתה ליצרניות המזון הגדולות בישראל בדרישה: תירס נסחר במחיר הנמוך ממחירו ב-2008, חיטה הוזלה בבורסת הסחורות ב-36% ונסחרת במחירי 2010 וסויה - גם היא הוזלה. עקב כך, למה שלא יבטלו "מיידית את העלאות המחירים, שבוצעו מאז 2012 בתרוץ של 'עליית מחירי הסחורות'"? 

מאת: מירב קריסטל | תאריך: 5/10/2014
     
משרד הבריאות מודיע על השמדת מוצרי בשר ועופות במרכולית תל יצחק  משרד הבריאות מודיע על השמדת מוצרי בשר ועופות במרכולית תל יצחק
משרד הבריאות מודיע על השמדת מוצרי בשר ועופות במרכולית תל יצחק (קיבוץ תל יצחק). בתאריך 1.10.14 ערך הרופא הווטרינר המחוזי של לשכת הבריאות מחוז מרכז בשיתוף עם נציגי המחלקה הוטרינרית של המועצה האזורית חוף השרון ביקורת במרכולית תל יצחק (קיבוץ תל יצחק ). במהלך הביקורת נמצאו בשרים ועופות פגי תוקף וכן חלקי בשר ועופות אשר יוצרו ואוחסנו ללא רישיון ובתנאי תברואה לא נאותים. הטיפול במוצרי מזון, אחסונם ושיווקם ללא התנאים הנדרשים בחקיקה עלול להזיק לבריאות הציבור. בהוראת הרופא הווטרינר של לשכת בריאות מחוז מרכז הושמדו כ- 950 ק"ג של בשרים אלו. משרד הבריאות ימשיך לנקוט צעדי אכיפה לרבות צעדים משפטיים כנגד עסק המזון. 

מאת: הודעות דובר | תאריך: 1/10/2014
     
השמדת מוצרי בשר ועופות באטליז ועוף המושב (אילן ג'רבי) בצפת  השמדת מוצרי בשר ועופות באטליז ועוף המושב (אילן ג'רבי) בצפת
משרד הבריאות מודיע על השמדת מוצרי בשר ועופות באטליז ועוף המושב (אילן ג'רבי) בצפת. בתאריך 30.9.14 ערכו רופא הווטרינר של לשכת הבריאות מחוז צפון בשיתוף עם יחידת הפיצוח והרופא הרשותי ביקורת באטליז ועוף המושב בצפת. במהלך הביקורת נמצא בשר ממקור לא ידוע , כמו כן נמצאו עופות וחלקי בשר אשר יוצרו ואוחסנו ללא רישיון ובתנאי תברואה לא נאותים. הטיפול במוצרי מזון ,אחסונם ושיווקם ללא התנאים הנדרשים בחקיקה מהווה סכנה מידית ומוחשית לבריאות הציבור. בהוראת הרופא הווטרינר של לשכת בריאות מחוז צפון הושמדו כ-220 ק"ג של בשרים אלו. משרד הבריאות ימשיך לנקוט צעדי אכיפה לרבות צעדים משפטיים כנגד עסק המזון. 

מאת: הודעות דובר | תאריך: 1/10/2014
     

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20-11 הבא


אודות  נקודה הוספה למועדפים  נקודה הפוך לעמוד הבית  נקודה חשוב לנו לדעת  נקודה צור קשר  נקודה תנאי שימוש  

© כל הזכויות שמורות.